Sponsorzy -

1. USŁUGI PROJEKTOWE NADZORY BUDOWLANE

RYSZARD RUSZKIEWICZ
64-000 KOŚCIAN OS. JAGIELLOŃSKIE 86/8

2. PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BARBARY

KS. PR. WOJCIECH WIERZBICKI
86-320 ŁASIN ŚWIĘTE 16

3. “ BRUK – BUD “

KAROL KWAPISZ
98-200 SIERADZ UL. WIDAWSKA 20 A

4. BECKER POLSKA SP.Z O.O.

GRZEGORZ WOJCIECHOWSKI
64-000 KOŚCIAN PIANOWO 46

5. PIOTR SZCZERBA

38-200 JASŁO UL. GRUNWALDZKA 68

6. EMAR SP.Z O.O.

EUGENIUSZ WILKOS
01-626 WARSZAWA – ŻOLIBORZ UL. RYDYGIERA 8 bud. 20 A lok. 105

7. VERUS ALEKSANDER GAWLICKI

03-717 WARSZAWA – PRAGA PÓŁNOC UL. KŁOPOTOWSKIEGO 22

8. PIOTR PIŁACIK

95-100 ZGIERZ UL. TELEFONICZNA 12

9. USŁUGI TRANSPORTOWE

DANIEL GROMADZKI
08-445 OSIECK UL. RYNEK 34

10. “ KARO – TRANS “ KATARZYNA NOWAK TRANSPORT SAMOCHODOWY

ROMAN NOWAK
62-050 MOSINA UL. KANAŁOWA 1

11. USŁUGI LEŚNE – BOŻENA SIENKIEWICZ

16-020 CZARNA BIAŁOSTOCKA UL. TOROWA 9B/7

12. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – TRANSPORTOWE PANKOWSKA

KATARZYNA PANKOWSKA
26-414 POTWORÓW DŁUSKA WOLA 22

13. “ ERJOT “ ZAKŁAD USŁUGOWY

RYSZARD JUSKOWIAK
64-000 KOŚCIAN UL. CHŁAPOWSKIEGO 23

14. PRACOWNIA INSTALACYJNA

IRENA WYSZYŃSKA
05-075 WARSZAWA – WESOŁA UL. WSPÓŁCZESNA 12 A

15. BAZAREK

ELŻBIETA GIERAK
01-460 WARSZAWA UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKIECH 106

16. CENTRUM HANDLOWE WIESŁAW MILCZARSKI

GRAŻYNA MILCZARSKA
26-811 WYŚMIERZYCE KOSTRZYN 40 A

17. NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL

ZOULIKHA ZIENIEWICZ
02-201 WARSZAWA UL. OPACZEWSKA 43/18

18. VER MARI S.C.

EDYTA MAREL – ORZECHOWSKA
04-480 WARSZAWA UL. ANTONIEGO KACPURY 45 A

19. PARAFIA CHRYSTUSA KRÓLA

KS. PROBOSZCZ MARIAN WÓJTOWICZ
03-545 WARSZAWA UL. TYKOCIŃSKA 27/35

20. “ DANPLAST “

DANIEL ŁABENSKI
64-000 KOŚCIAN NACŁAW 46 A

21. CAFFARO AUTO PARTS

WOJCIECH SZAFARSKI
28-520 OPATOWIEC UL. GARNCARSKA 2

22. ZAKŁAD INSTALACJI URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

JERZY KAPUŚCIAREK
02-796 WARSZAWA UL. RELAKSOWA 45

23. KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO

TEOFILA WARDĘGA
03-721 WARSZAWA UL. JAGIELLOŃSKA 14A/3

24. ARISTON – SERVICE

ZBIGNIEW SZMYTT
02-106 WARSZAWA – OCHOTA UL. PAWIŃSKIEGO 5

25. MK MOSTY KRZYSZTOF MAC

35-056 RZESZÓW UL. DŁUGOSZA 621

26. “ CASATI COLOR POLSKA “ SP.Z O.O.

ARRIGO SIMONATO
00-414 WARSZAWA UL. ORŁOWICZA 8 LOK. 10

27. T i K ZBIGNIEW TOLAK

01-066 WARSZAWA UL. BURAKOWSKA 9

28. “ ZALBAJ “ S.C. P.P.H.U. JANINA ZALEWSKA

98-700 ZŁOCZEW BROSZKI 34

29. WZPH LEMET

MIROSŁAW LESZEK
08-430 ŻELECHÓW UL. KOCHANOWSKIEGO 2

30. DRAGON & EAGLE SP.Z O.O.

MACIEJ WILK
00-613 WARSZAWA UL. CHAŁUBIŃSKIEGO 8/33-69

31. PICASSO S.C. DUDZIAK GABRIELA, DUDZIAK KRYSTIAN

38-200 JASŁO NIEGŁOWIE 190

32. EUROPEJSKIE CENTRUM SZKOLENIA JĘZYKOWEGO “ EUROLINGUA “

RENATA KULIK
08-110 SIEDLCE UL. SKRZYNECKIEGO 1

33. GOSPODARSTWO ROLNE

MGR INŻ. DANIELA KIJOWSKA
56-420 BIERUTÓW STRONIA 66/8

34. “ NORAN “ JANUSZ NORWA

04-418 WARSZAWA UL. KORDIANA 67

35. OLEKSA RYSZARD DREWBÓR – LAS

AGNIESZKA OLEKSA
76-004 SIANÓW SIERAKOWO SŁAWIEŃSKIE 3

36. BIO – AGRIS SP.J.

PIOTR ZAJKOWSKI
03-011 WARSZAWA – BIAŁOŁĘKA UL. DYLEWSKA 20 B

37. PENTON CONSULTING SP.Z O.O.

JAROSŁAW WITCZAK
02-703 WARSZAWA UL. BUKOWIŃSKA 24A/65

38. ZESPÓŁ POMOCY KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE

LESZEK KRYŻA
01-015 WARSZAWA UL. SKWER KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 6

39. USŁUGI BUDOWLANE

WACŁAW KUCAŁA
32-060 LISZKI CHOLERZYN 362

40. ZAKŁAD USŁUG BHP

RYSZARD KULIG
33-300 NOWY SĄCZ UL. DŁUGOSZA 54B/9

41. ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY SP.J.

IRENA RUPIŃSKA
18-305 SZUMOWO UL. PRZEMYSŁOWA 28

42. “ ARKO “ SP.Z O.O. MICHAŁ MARYNOWSKI

02-877 WARSZAWA – URSYNÓW UL. DRUMLI 3

43. RADOSŁAW ZYGMUNT

59-300 LUBIN UL. KISIELEWSKIEGO 21/1

44. FIBAR GROUP SP.Z O.O.

HUBERT BAGIŃSKI
60-421 POZNAŃ UL. LOTNICZA 1

45. VET – PLANET SP.ZO.O.

GRZEGORZ LASKA
05-092 ŁOMIANKI UL. STASZICA 20A/3

46. JOANNA KIK

98-200 JASŁO UL. DWORCOWA 3

47. FANTAZJA MOCY

PIOTR SAŁAŃSKI
02-495 WARSZAWA UL. DZIECI WARSZAWY 34

48. PROEU

BERNARD TWARÓG
31-931 KRAKÓW UL. FATIMSKA 25

49. FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA MADEJ JANINA

TERESA TYLMANOWSKA
86-200 CHEŁMNO KOLONIA WILSONA 40

50. SALON FRYZJERSKO – KOSMETYCZNO “ NA PLACYKU “

BARBARA RYSZEWSKA
03-424 WARSZAWA UL. ZAOKOPOWA 4/6 LOK. 2

51. GARDOCKI I PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI

MEC. KATARZYNA SOWÓL
01-523 WARSZAWA UL. ŚMIAŁA 26

52. KANCELARIA NOTARIALNA

NOTARIUSZ MONIKA WOJTCZAK – SMYK
97-500 RADOMSKO UL. PRYMASA WYSZYŃSKIEGO 5/1

53. “ DORBUD “

KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI
01-496 WARSZAWA UL. KORFANTEGO 12 A

54. J & C WARZYWA – OWOCE S.C. S. JANGROT, R. CIERASZEWSKI

ANNA CIERASZEWSKA
32-125 TROPISZÓW TROPISZÓW 99

55. “ MEL – ROL “ KONSERWACJA URZĄDZEŃ WODNYCH I MELIORACYJNYCH

WOJCIECH WERŁOŚ
26-341 MNISZKÓW ZARZĘCIN 10

56. WEST PRODUKCYJNO – HANDLOWA SP.Z O.O.

KRZYSZTOF SZABLEWSKI
01-875 WARSZAWA BIELANY UL. ZGRUPOWANIA ŻMIJA 2/43

57. MARCIN OLKUSKI

01-402 WARSZAWA UL. CIOŁKA 12

58. FIRMA HANDLOWA “ JOL – MET “

JOLANTA GRABOWSKA
06-210 PŁONIAWY UL. BRAMURA 21