Terapeuci SI -

Terapeuci SI

Kadra > Specjaliści

Elżbieta Michalczyk

psycholog, terapeuta integracji sensorycznej

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (wydział psychologii), Uniwersytetu Warszawskiego (kurs doskonalący Psychologia motywacji), Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów (kurs doskonalący z zakresu Kinezjologii Edukacyjnej, Gimnastyka Mózgu, metoda Paula i Geil Dennison), Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej (kurs kwalifikacyjny „Diagnoza, planowanie, prowadzenie terapii Integracji Sensorycznej” I i II stopnia), Sensum Mobile (roczny staż diagnostyczny SI), PSTIS (kurs doskonalący Zespół Aspergera – Zrozumienie, Diagnoza, Terapia), PSTIS (Wczesna interwencja. Elementy diagnozy i terapii dziecka z zaburzonym rozwojem psychoruchowym), PSTIS (Stymulacja lewej półkuli. Symultaniczno-sekwencyjna metoda nauki czytania), Centrum Wspierania Rozwoju Osobowości (kurs socjoterapii), Polska Szkoła Masażu Szantala (kurs kwalifikacyjny masażu Szantala), Centrum Terapii Johansena IAS Polska (kurs kwalifikacyjny / licencja terapeuty JIAS), Centrum Kształcenia „Dobra Kadra” (kurs kwalifikacyjny - Diagnoza i Terapia Funkcji Wzrokowych).
Z Poradnią współpracuję od 2009 roku prowadząc diagnozę i terapię dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. W bezpośredniej pracy z dziećmi wykorzystuje wiedzę zdobytą na szkoleniach, kursach, warsztatach.

Agnieszka Sarzyńska

fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej

Jestem fizjoterapeutą, absolwentką uniwersytetu medycznego w Lublinie, studiów podyplomowych z Fizjoterapii w pediatrii na Wyższej szkole edukacji i terapii w Poznaniu.
Od kilku lat zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Ukończyłam kursy, które są bardzo ważne w mojej pracy: NDT- Bobath Basic, Integracja Sensoryczna, Kinesiology Taping oraz wiele innych. W trosce o dobro małych pacjentów ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę o nowe szkolenia i doświadczenia.