Fizjoterapeuci -

Fizjoterapeuci

Kadra > Specjaliści

Milan Jurkowski

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas praktyk i staży odbywanych w wielu placówkach na terenie Warszawy i okolic. Obecnie pracuję również jako fizjoterapeuta w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, gdzie zajmuje się rehabilitacją niemowląt oraz dzieci starszych. Cały czas poszerzam swoją wiedzę o nowe kursy i szkolenia z zakresu fizjoterapii. Po studiach zdecydowałem się pracować z dziećmi, ponieważ daje mi to dużo satysfakcji.

Agnieszka Sarzyńska

fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej

Jestem fizjoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, studiów podyplomowych z Fizjoterapii w pediatrii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Od kilku lat zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Ukończyłam kursy, które są bardzo ważne w mojej pracy: NDT- Bobath Basic, Integracja Sensoryczna, Kinesiology Taping oraz wiele innych. W trosce o dobro małych pacjentów ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę o nowe szkolenia i doświadczenia.

Aleksandra Wachnik-Gadomska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, terapeutą PNF.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie w poradni rehabilitacyjnej oraz na oddziałach szpitalnych. Swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji pediatrycznej pogłębiam uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Terapia dzieci jest moim powołaniem oraz pasją, dlatego ogromnie ważne są sukcesy małych pacjentów, jak i uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Obecnie zajmuję się terapią niemowląt w koncepcji NDT-Bobath oraz prowadzę Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Stowarzyszeniu „Po Pierwsze Rodzina”.