Fizjoterapeuci -

Fizjoterapeuci

Kadra > Specjaliści

Anna Adamczyk

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk i pracy zawodowej w placówkach zajmujących się rehabilitacją dzieci: szpitalach klinicznych, przedszkolach integracyjnych oraz przychodniach rehabilitacyjnych. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam uczestnicząc w kursach i warsztatach z zakresu fizjoterapii. Na co dzień jestem aktywną Mamą, moją pasją jest bieganie.

Ewelina Sobańska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kiedy zaczęłam swoją naukę wiedziałam, że moim celem będzie rehabilitacja dzieci. W 2004 roku ukończyłam kurs NDT-Bobath, a w 2018 NDT-Bobath Baby, jestem również certyfikowanym terapeutą SI II°, oraz PNF. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w CZD w Międzylesiu, w Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży ul. Szlenkierów 10, w Centrum Mowy i Ruchu Elf ul. Żytnia 13, oraz podczas licznych wizyt domowych u najmłodszych pacjentów.
Największym sukcesem dla mnie jest najmniejszy sukces mojego pacjenta.

Aleksandra Wachnik-Gadomska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, terapeutą PNF.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie w poradni rehabilitacyjnej oraz na oddziałach szpitalnych. Swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji pediatrycznej pogłębiam uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Terapia dzieci jest moim powołaniem oraz pasją, dlatego ogromnie ważne są sukcesy małych pacjentów, jak i uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Obecnie zajmuję się terapią niemowląt w koncepcji NDT-Bobath oraz prowadzę Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Stowarzyszeniu „Po Pierwsze Rodzina”.