Fizjoterapeuci -

Fizjoterapeuci

Kadra > Specjaliści

Milan Jurkowski

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas praktyk i staży odbywanych w wielu placówkach na terenie Warszawy i okolic. Obecnie pracuję również jako fizjoterapeuta w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, gdzie zajmuje się rehabilitacją niemowląt oraz dzieci starszych. Cały czas poszerzam swoją wiedzę o nowe kursy i szkolenia z zakresu fizjoterapii. Po studiach zdecydowałem się pracować z dziećmi, ponieważ daje mi to dużo satysfakcji.

Karolina Klusek

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii i certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath. Po studiach postanowiłam ukierunkować się na pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi. Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując w znanych warszawskich ośrodkach, m.in. w Przychodni Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Balkonowej, w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER. Praca z najmłodszymi jest mi znana również z przedszkola integracyjnego działającego przy Centrum Zdrowia Dziecka. Aby jak najlepiej zajmować się pacjentami, cały czas podnoszę kwalifikacje. Wiedzę zdobywałam podczas licznych szkoleń i kursów. Byłam uczestnikiem takich kursów jak: PNF podstawowy i rozwijający, NDT-Bobath dla dzieci (EBTA), NDT-Bobath dla osób dorosłych i młodzieży (IBITA), kinesiobalance, ruch rozwijający Weroniki Sherborne kurs podstawowy, integracja sensoryczna I i II stopień. W dziedzinie fizjoterapii najbardziej interesują mnie zagadnienia związane z wczesną interwencją oraz terapią funkcjonalną.

Wioletta Marszałek

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii i certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath.
Swoje doświadczenie zdobyłam pracując m In. W Poradni Rehabilitacyjnej przy ul. Balkonowej oraz Centrum Medycznym Damiana. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Posiadam kurs: NDT- Bobath Basic, wielowymiarowa terapia manualna stóp, kurs wprowadzający do terapii tkanek miękkich w pediatrii, ocena neurorozwojowa niemowląt – wczesna interwencja oraz wiele innych.
Praca to moja pasja, dzięki której mogę nieść pomoc najmłodszym.

Agnieszka Sarzyńska

fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej

Jestem fizjoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, studiów podyplomowych z Fizjoterapii w pediatrii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Od kilku lat zajmuję się rehabilitacją dzieci i niemowląt. Ukończyłam kursy, które są bardzo ważne w mojej pracy: NDT- Bobath Basic, Integracja Sensoryczna, Kinesiology Taping oraz wiele innych. W trosce o dobro małych pacjentów ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę o nowe szkolenia i doświadczenia.

Aleksandra Wachnik-Gadomska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, terapeutą PNF.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie w poradni rehabilitacyjnej oraz na oddziałach szpitalnych. Swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji pediatrycznej pogłębiam uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Terapia dzieci jest moim powołaniem oraz pasją, dlatego ogromnie ważne są sukcesy małych pacjentów, jak i uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Obecnie zajmuję się terapią niemowląt w koncepcji NDT-Bobath oraz prowadzę Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Stowarzyszeniu „Po Pierwsze Rodzina”.