Fizjoterapeuci -

Fizjoterapeuci

Kadra > Specjaliści

Anna Adamczyk

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk i pracy zawodowej w placówkach zajmujących się rehabilitacją dzieci: szpitalach klinicznych, przedszkolach integracyjnych oraz przychodniach rehabilitacyjnych. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam uczestnicząc w kursach i warsztatach z zakresu fizjoterapii. Na co dzień jestem aktywną Mamą, moją pasją jest bieganie.

Karolina Klusek

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii i certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath. Po studiach postanowiłam ukierunkować się na pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi. Swoje doświadczenie zdobywałam, pracując w znanych warszawskich ośrodkach, m.in. w Przychodni Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Balkonowej, w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER. Praca z najmłodszymi jest mi znana również z przedszkola integracyjnego działającego przy Centrum Zdrowia Dziecka. Aby jak najlepiej zajmować się pacjentami, cały czas podnoszę kwalifikacje. Wiedzę zdobywałam podczas licznych szkoleń i kursów. Byłam uczestnikiem takich kursów jak: PNF podstawowy i rozwijający, NDT-Bobath dla dzieci (EBTA), NDT-Bobath dla osób dorosłych i młodzieży (IBITA), kinesiobalance, ruch rozwijający Weroniki Sherborne kurs podstawowy, integracja sensoryczna I i II stopień. W dziedzinie fizjoterapii najbardziej interesują mnie zagadnienia związane z wczesną interwencją oraz terapią funkcjonalną.

Ewelina Sobańska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kiedy zaczęłam swoją naukę wiedziałam, że moim celem będzie rehabilitacja dzieci. W 2004 roku ukończyłam kurs NDT-Bobath, a w 2018 NDT-Bobath Baby, jestem również certyfikowanym terapeutą SI II°, oraz PNF. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w CZD w Międzylesiu, w Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży ul. Szlenkierów 10, w Centrum Mowy i Ruchu Elf ul. Żytnia 13, oraz podczas licznych wizyt domowych u najmłodszych pacjentów.
Największym sukcesem dla mnie jest najmniejszy sukces mojego pacjenta.

Aleksandra Wachnik-Gadomska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, terapeutą PNF.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie w poradni rehabilitacyjnej oraz na oddziałach szpitalnych. Swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji pediatrycznej pogłębiam uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Terapia dzieci jest moim powołaniem oraz pasją, dlatego ogromnie ważne są sukcesy małych pacjentów, jak i uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Obecnie zajmuję się terapią niemowląt w koncepcji NDT-Bobath oraz prowadzę Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Stowarzyszeniu „Po Pierwsze Rodzina”.