Fizjoterapeuci -

Fizjoterapeuci

Kadra > Specjaliści

Anna Adamczyk

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk i pracy zawodowej w placówkach zajmujących się rehabilitacją dzieci: szpitalach klinicznych, przedszkolach integracyjnych oraz przychodniach rehabilitacyjnych. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam uczestnicząc w kursach i warsztatach z zakresu fizjoterapii. Na co dzień jestem aktywną Mamą, moją pasją jest bieganie.

Agnieszka Sarzyńska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z niemowlętami z opóźnionym rozwojem ruchowym, problemami z napięciem mięśniowym, dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołami genetycznym, autyzmem, wadami postawy.
Ukończyłam między innymi kurs: Ndt-Bobath basic oraz baby, PNF basic oraz w pediatrii wielowymiarową terapię manualną stóp, kinesiology taping, pływanie niemowląt oraz inne.
Prywatnie jestem mamą rocznej Martynki.

Ewelina Sobańska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kiedy zaczęłam swoją naukę wiedziałam, że moim celem będzie rehabilitacja dzieci. W 2004 roku ukończyłam kurs NDT-Bobath, a w 2018 NDT-Bobath Baby, jestem również certyfikowanym terapeutą SI II°, oraz PNF. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w CZD w Międzylesiu, w Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży ul. Szlenkierów 10, w Centrum Mowy i Ruchu Elf ul. Żytnia 13, oraz podczas licznych wizyt domowych u najmłodszych pacjentów.
Największym sukcesem dla mnie jest najmniejszy sukces mojego pacjenta.

Judyta Stoczkowska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam kursy specjalistyczne PNF i PNF w pediatrii, Trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, jestem również terapeutą SI II°.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej oraz w warszawskich przedszkolach integracyjnych i poradniach rehabilitacyjnych.
Uczestniczę w szkoleniach i warsztatach z zakresu rehabilitacji pediatrycznej, aby pogłębiać wiedzę i jeszcze skuteczniej pomagać małym pacjentom. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.
Prywatnie jestem mamą małej Alicji, moją pasją są podróże i muzyka.