Oferty pracy

Zespół naszych specjalistów składa się z lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych, surdopedagogów, logopedów, terapeutów SI, protetyka słuchu. Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w naszej placówce to prześlij nam swoje CV, może poszukujemy właśnie kogoś z Twoimi kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem. Zgłoszenia można wysyłać na adres rekrutacja@pzgwaw.home.pl

Centrum Medyczne Polskiego Związku Głuchych Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Psychoterapeuta

Miejsce pracy: Warszawa Targówek ul. Radzymińska 101/103

Specjalistyczna poradnia dla dzieci, młodzieży i dorosłych poszukuje osoby na stanowisko psychoterapeuty na około 15 godzin tygodniowo.

Praca polega na prowadzeniu sesji terapii indywidualnej z osobami dorosłymi.

Wymagania:

Osoba z uprawnieniami psychoterapeuty lub osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu psychoterapeuty.

Oferujemy:
Zatrudnienie w Centrum Medycznym Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy w ramach Polskiego Związku Głuchych, w miejscu z rodzinną atmosferą, przyjazną pacjentowi, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/własnej działalności gospodarczej, praca w zgranym zespole lekarzy i specjalistów, szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentacji elektronicznej i przepisów obowiązujących w placówce medycznej, elastyczne warunki współpracy.

Praca od czerwca/lipca 2022 r.
CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@pzgwaw.home.pl