Oferty pracy

Zespół naszych specjalistów składa się z lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych, surdopedagogów, logopedów, terapeutów SI, protetyka słuchu. Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w naszej placówce to prześlij nam swoje CV, może poszukujemy właśnie kogoś z Twoimi kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem. Zgłoszenia można wysyłać na adres rekrutacja@pzgwaw.home.pl

Centrum Medyczne Polskiego Związku Głuchych Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Fizjoterapeuta dziecięcy

Miejsce pracy: Warszawa Targówek ul. Radzymińska 101/103

Praca samodzielna z dziećmi w wieku 0-3 lat. Praca w wymiarze 38 godzin tygodniowo lub mniej (do ustalenia). Forma współpracy i grafik pracy do uzgodnienia. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 – 20.00.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie metod usprawniania dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz wczesnej diagnostyki i terapii neurorozwojowej.

Oferujemy:
Zatrudnienie w Centrum Medycznym Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy w ramach Polskiego Związku Głuchych, w miejscu z rodzinną atmosferą, przyjazną pacjentowi, praca w zgranym zespole lekarzy i specjalistów, szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentacji elektronicznej i przepisów obowiązujących w placówce medycznej, elastyczne warunki współpracy, możliwość rozwoju.

Praca od października 2021 r.

CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@pzgwaw.home.pl