Oferty pracy

Zespół naszych specjalistów składa się z lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych, surdopedagogów, logopedów, terapeutów SI, protetyka słuchu. Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w naszej placówce to prześlij nam swoje CV, może poszukujemy właśnie kogoś z Twoimi kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem. Zgłoszenia można wysyłać na adres rekrutacja@pzgwaw.home.pl

Centrum Medyczne Polskiego Związku Głuchych Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Surdopedagog

Miejsce pracy: Warszawa Targówek ul. Radzymińska 101/103

Poradnia dla dzieci poszukuje osoby na stanowisko surdopedagoga w wymiarze 0,5 lub 1 etat. Praca samodzielna z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych.

Wymagania:

  • wykształcenie – pedagog specjalny o specjalności surdopedagogika, lub pedagog posiadający ukończone studia podyplomowe z zakresu surdopedagogiki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z uszkodzeniem narządu słuchu.

Oferujemy:
Zatrudnienie w Centrum Medycznym Polskiego Związku Głuchych, w miejscu z rodzinną atmosferą, przyjazną pacjentowi, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie, praca w zgranym zespole lekarzy i specjalistów, szkolenie z zakresu prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej i przepisów obowiązujących w placówce medycznej, elastyczne warunki współpracy, możliwość rozwoju.

Praca od grudnia 2022 r.

CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@pzgwaw.home.pl


Logopeda

Miejsce pracy: Warszawa Targówek ul. Radzymińska 101/103

Poradnia poszukuje osoby na stanowisko logopedy w wymiarze ok. 10 godzin tygodniowo. Praca z dziećmi w wieku od 2 miesięcy do wieku szkolnego. Prowadzenie terapii indywidualnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, tytuł magistra lub licencjata w zakresie logopedii, lub tytuł magistra i studia podyplomowe z logopedii obejmujące co najmniej 600 godzin kształcenia w zakresie logopedii, lub tytuł specjalisty w zakresie neurologopedii lub surdologopedii,
  • doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego rodziną,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z uszkodzeniem narządu słuchu.

Oferujemy:
Zatrudnienie w Centrum Medycznym Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy w ramach Polskiego Związku Głuchych, w miejscu z rodzinną atmosferą, przyjazną pacjentowi, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę/własnej działalności, praca w zgranym zespole lekarzy i specjalistów, szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentacji elektronicznej i przepisów obowiązujących w placówce medycznej, elastyczne warunki współpracy, możliwość rozwoju.

CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@pzgwaw.home.pl


Psycholog

Miejsce pracy: Warszawa Targówek ul. Radzymińska 101/103

Poradnia poszukuje osoby na stanowisko psychologa na około 10 godzin tygodniowo. Praca samodzielna z dziećmi w wieku od 7 do 16 lat. Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych.

Wymagania:

psycholog kliniczny lub psycholog w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologia kliniczna  lub psycholog z udokumentowanym co najmniej dwuletnim doświadczeniem w pracy klinicznej,

lub

psycholog posiadający min. 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z uszkodzeniem narządu słuchu.

Oferujemy:
Zatrudnienie w Centrum Medycznym Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy w ramach Polskiego Związku Głuchych, w miejscu z rodzinną atmosferą, przyjazną pacjentowi, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, praca w zgranym zespole lekarzy i specjalistów, szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentacji elektronicznej i przepisów obowiązujących w placówce medycznej, elastyczne warunki współpracy, możliwość rozwoju.

CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@pzgwaw.home.pl


Lekarz laryngolog/otolaryngolog

Poradnia poszukuje lekarza do wykonywania świadczeń w ramach kontraktu z NFZ Ambulatoryjna opieka specjalistyczna w Poradni otolaryngologicznej. Praca z dziećmi (noworodki i dzieci starsze).

Wymagania:

  • Lekarz specjalista w dziedzinie laryngologii lub otolaryngologii lub otorynolaryngologii albo
  • lekarz ze specjalizacją I stopnia w dziedzinie laryngologii lub otolaryngologii, albo
  • lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie otorynolaryngologii.

Wymiar czasu pracy – do uzgodnienia

Forma współpracy – do uzgodnienia

Oferujemy:
Zatrudnienie w Centrum Medycznym Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy w ramach Polskiego Związku Głuchych, w miejscu z rodzinną atmosferą, przyjazną pacjentowi, praca w zgranym zespole lekarzy i specjalistów, szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentacji elektronicznej i przepisów obowiązujących w placówce medycznej, elastyczne warunki współpracy, możliwość rozwoju.

CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@pzgwaw.home.pl