Fizjoterapeuci

Milan Jurkowski

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath. Będąc na studiach odbyłem 2-letni staż w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, który utwierdził mnie w przekonaniu, że swoją karierę zawodową chce związać z najmłodszymi pacjentami. Na ostatnim roku studiów podjąłem pracę w/w szpitalu i pracuję tam do dnia dzisiejszego. Swoje doświadczenie zdobywałem również jako fizjoterapeuta w Instytucie Terapii Funkcjonalnej „Dzielny Miś”.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji, co przekłada się na efekty terapii oraz uśmiech na twarzach pacjentów. Ponad to, żeby móc jak najlepiej pomagać swoim podopiecznym cały czas poszerzam swoją wiedzę o nowe kursy i szkolenia.
Wolny czas spędzam aktywnie, natomiast w deszczowe wieczory lubię pograć ze znajomymi w gry planszowe.

Katarzyna Knott-Zaborowska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką UJK w Kielcach, certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, trójwymiarowa manualna terapia stóp u dzieci, kinesiology taping oraz inne szkolenia i warsztaty.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam w Centrum Intensywnej terapii OLINEK oraz w przedszkolach specjalnych i integracyjnych i poradniach rehabilitacyjnych.
Widoczne efekty terapii oraz radość rodzica i dziecka daje mi ogromną satysfakcję. Motywuje mnie to do dalszej pracy i szkoleń, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom. Współpraca z rodzicem jest dla mnie bardzo istotna.
Wolny czas spędzam aktywnie – praktykuję jogę oraz planuję kolejne podróże w nieznane.

Agnieszka Sarzyńska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z niemowlętami z opóźnionym rozwojem ruchowym, problemami z napięciem mięśniowym, dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołami genetycznym, autyzmem, wadami postawy.
Ukończyłam między innymi kurs: Ndt-Bobath basic oraz baby, PNF basic oraz w pediatrii wielowymiarową terapię manualną stóp, kinesiology taping, pływanie niemowląt oraz inne.
Prywatnie jestem mamą rocznej Martynki.

Judyta Stoczkowska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam kursy specjalistyczne PNF i PNF w pediatrii, Trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp, jestem również terapeutą SI II°.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej oraz w warszawskich przedszkolach integracyjnych i poradniach rehabilitacyjnych.
Uczestniczę w szkoleniach i warsztatach z zakresu rehabilitacji pediatrycznej, aby pogłębiać wiedzę i jeszcze skuteczniej pomagać małym pacjentom. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.
Prywatnie jestem mamą małej Alicji, moją pasją są podróże i muzyka.