Fizjoterapeuci

Weronika Jaworska

fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyłam między innymi kursy Ndt – Bobath, Vojty, Kinesiotapingu, jestem także certyfikowanym terapeutą SI. Pracuję z dziećmi od kilkunastu lat, czerpiąc z tej współpracy wiele radości i energii. Prywatnie jestem mamą trzech synów.

Milan Jurkowski

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath. Będąc na studiach odbyłem 2-letni staż w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym, który utwierdził mnie w przekonaniu, że swoją karierę zawodową chce związać z najmłodszymi pacjentami. Na ostatnim roku studiów podjąłem pracę w/w szpitalu i pracuję tam do dnia dzisiejszego. Swoje doświadczenie zdobywałem również jako fizjoterapeuta w Instytucie Terapii Funkcjonalnej „Dzielny Miś”.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji, co przekłada się na efekty terapii oraz uśmiech na twarzach pacjentów. Ponad to, żeby móc jak najlepiej pomagać swoim podopiecznym cały czas poszerzam swoją wiedzę o nowe kursy i szkolenia.
Wolny czas spędzam aktywnie, natomiast w deszczowe wieczory lubię pograć ze znajomymi w gry planszowe.

Agnieszka Sarzyńska

fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z niemowlętami z opóźnionym rozwojem ruchowym, problemami z napięciem mięśniowym, dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołami genetycznym, autyzmem, wadami postawy.
Ukończyłam między innymi kurs: Ndt-Bobath basic oraz baby, PNF basic oraz w pediatrii wielowymiarową terapię manualną stóp, kinesiology taping, pływanie niemowląt oraz inne.
Prywatnie jestem mamą rocznej Martynki.

Kamila Stochowska

fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Obecnie studiuje psychologię . Ukończyłam m.in. Kurs NDT –BOBATH, PNF, SI, Kinesiotaping. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach o tematyce pediatrycznej. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. W wolnym czasie lubię długie spacery oraz gotowanie. Prywatnie jestem mamą Mai.