Pedagodzy -

Pedagodzy

Kadra > Specjaliści

Elżbieta Bareja

surdopedagog

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyłam studia z pedagogiki specjalnej (surdopedagogika, pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie) oraz z edukacji wczesnoszkolnej. Dodatkowo ukończyłam podyplomowe studia z logopedii. Na co dzień pracuję jako nauczyciel w przedszkolu, prowadzę zarówno terapię jak i zajęcia z logopedii. Moją pasją jest przede wszystkim logopedia. Praca z dziećmi stanowi dla mnie wyzwanie, daje wiele radości oraz satysfakcji.

Maria Chróścicka

surdopedagog

Jestem surdopedagogiem z wieloletnią praktyką. Absolwentka WSPS oraz Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. W Poradni prowadzę terapię indywidualną oraz grupową, diagnozę pedagogiczną.

Kinga Gotowicka

pedagog

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej, ukończyłam studia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz edukacji wczesnoszkolnej. Doświadczenie terapeutyczne zdobyłam w trakcie stażu w Fundacji Synapsis. W pracy zawodowej staram się podnosić swoje kwalifikacje, a praca z dziećmi przynosi mi dużą satysfakcję. Obecnie pracuję jako nauczyciel w jednym z warszawskich przedszkoli.

Anna Pikus

surdopedagog, logopeda

Logopeda, surdopedagog, terapeuta pedagogiczny, który zdobywał wiedzę w Akademii Pedagogiki Specjalnej im.M.Grzegorzewskiej w Warszawie. Dyplomowany protetyk słuchu. Obecnie pracuje również w jednej z warszawskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, m.in. w zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Największą motywację do pracy czerpie z uśmiechu dzieci.

Izabela Rojek

surdopedagog

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna-surdopedagogika, edukacja wczesnoszkolna. Obecnie pracuję w państwowym przedszkolu jako nauczyciel wspomagający, a także kończę studia na kierunku pedagogika-logopedia. Interesuję się rozwojem dziecka w szczególności mowy. W wolnym czasie czytam książki oraz chodzę na długie spacery.