18 stycznia 2021 roku

Przedstawiamy nowość – aparat słuchowy Bernafon Alpha.

Z początkiem 2021 roku, szwajcarska firma Bernafon, wprowadziła do oferty nowej generacji aparat słuchowy Alpha wraz z całą gamą różnych modeli dedykowanych zarówno najmłodszym jak i najstarszym użytkownikom.

Zainspirowany zwierzętami o wyjątkowym słuchu, nowy aparat słuchowy Bernafon Alpha na nowo zdefiniuje naturalny i bezkompromisowy dźwięk nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Jest to pierwszy w branży aparat słuchowy z technologią Hybrid TechnologyTM.

Technologia hybrydowa wykorzystująca jednocześnie dwa najlepsze podejścia do przetwarzania dźwięku i zapewniająca użytkownikom Benafon Alpha zdecydowanie najwyższe rozumienie mowy oraz komfort słuchowy w niezliczonych otoczeniach dźwiękowych.

Nowy aparat słuchowy klasy premium działa skutecznie, zapewniając najlepszy dźwięk bez kompromisów. Jest łatwy w użyciu, ładowalny i wyposażony w najnowszą technologię bezprzewodowego przesyłania dźwięku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gabinetu w Centrum Medycznym PZG przy ul. Radzymińskiej 101/103 IV piętro i skorzystania z bezpłatnego badania słuchu wraz z możliwością wypróbowania nowego aparatu.

Wizyty można umówić telefonicznie pod numerem 883 359 594.